ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Hiszpania dla bystrzaków. Wydanie IV

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Hiszpania dla bystrzaków. Wydanie IV Neil E. Schlecht - okładka książki
Hiszpania dla bystrzaków. Wydanie IV Neil E. Schlecht - tył okładki książki

Hiszpania dla bystrzaków. Wydanie IV Neil E. Schlecht - okładka książki

Wydawnictwo:
Septem
Ocena:
5.0/6  Opinie: 1
Stron:
752
Druk:
oprawa miękka

Złap byka za rogi i odwiedź Hiszpanię

Hiszpania, odurzająco piękny kraj sangrii i paelli! Dla miłośników morza - niebiańskie plaże. Dla zwolenników pieszych wycieczek - monumentalne góry. Dla zakochanych w sztuce - jedne z najwspanialszym muzeów na świecie. Do tego słońce, flamenco, corrida i wyśmienite miejscowe trunki. Czegóż więcej brakuje do szczęścia? Jeśli szukasz idealnego miejsca na wakacje - na podróż samotną, rodzinną czy w gronie przyjaciół - to idealny wybór. Magiczna mieszanka kultur i zderzenie wpływów orientalnych z cywilizacją europejską sprawiają, że Hiszpania nie przestaje fascynować Na pewno zapragniesz tam wrócić!

Szczegóły swego wyjazdu zaplanuj z Hiszpanią dla bystrzaków. Zastanów się, czy chcesz zwiedzić cały kraj (ambitne wyzwanie!), czy też wolisz wybrać jeden region. Gdziekolwiek się wybierzesz, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Grzechu warta jest Katalonia - z przecudną Barceloną, gdzie zachwyci Cię koronkowa Sagrada Familia, niezwykłe muzeum Salvadora Dali i kuszące plaże Costa Brava. A może oczaruje Cię Kastylia, ze stolicą w Madrycie, z Segowią, Salamanką i Toledo w tle? Albo uwiedzie Cię romantyczne południe kraju - Andaluzja, Sewilla, Granada i przecudne pueblos blancos. Weź przewodnik do ręki i zaplanuj podróż swoich marzeń. Podpowiemy Ci, jak to zrobić!

  • Lokalna kuchnia - czym Cię zaskoczy i czego możesz się spodziewać.
  • Środki transportu bez tajemnic - jak przemieszczać się szybko i bez kłopotów.
  • Hotele, hostele i pensjonaty - gdzie zatrzymać się na noc i ile to kosztuje.
  • Atrakcje w wielkim mieście - miejsca, które musisz odwiedzić.
  • Zakupy - moda, prezenty, produkty spożywcze i pchle targi.
  • Wycieczki za miasto - niekonwencjonalny odpoczynek na łonie przyrody.

A może dom Picassa w Maladze i szczypta fascynującej historii Maurów na szalonej Ibizie?

Maciek, lat 28:
Miałem już okazję korzystać z przewodnika po Hiszpanii wydanego w tej serii. Świetnie, że wreszcie ukazuje się wersja polskojęzyczna, bo w tym roku również wybieram się tam na wakacje - już po raz czwarty!

Elżbieta, lat 43:
Długo szukaliśmy przewodnika, który oprócz opisów zabytków i plaż będzie zawierał również zestaw informacji praktycznych. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na Hiszpanię dla bystrzaków. To właśnie przewodnik, który oprowadza Cię po tym kraju niemal za rękę.

Tosia, lat 19:
Do Hiszpanii zabrali mnie rodzice w ramach prezentu pomaturalnego. Bałam się, że się wynudzę, ale z tym przewodnikiem nie da się nudzić. Polecam szczególnie rozdziały opisujące życie nocne!

Wybrane bestsellery

Septem - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności