ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Nagrody i wyróżnienia

Co tydzień inna książka 50% taniej

Nagrody i wyróżnienia


Złoty Laur Konsumenta dla HELION SA


W lipcu 2010 Grupa Media Partner przyznała Helion SA
złote godło w konkursie
Laur Konsumenta 2010 w kategoriach:
"Książki dla biznesu"
i "Książki - poradniki komputerowe"

Gazela Biznesu – dynamika, jawność i uczciwość

Helion SA zakończył rok 2009 ponownie w gronie Gazel Biznesu, otrzymując tę prestiżową nagrodę dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw już po raz szósty!

Fotograficzna Publikacja Roku


Książka "Sztuka czarno-białej fotografii" Torstena Andreasa Hoffmanna została wyróżniona, w kategorii Technika, przez Galerię f5 & Księgarnię Fotograficzną w drugiej edycji konkursu na Fotograficzną Publikację Roku FPR 2009.

Magazyn Literacki KSIĄŻKI


Redakcja Magazynu Literackiego KSIĄŻKI przyznała w kwietniu 2009 roku Wyróżnienie za książkę miesiąca w kategorii Ekonomia "Web 2.0 - przewodnik po strategiach" Amy Shuen, w tłumaczeniu Andrzeja Stefańskiego.

Specjalne Wyróżnienie im. Teofrasta


Kapituła Nagrody Teofrasta magazynu psychologicznego Charaktery wyróżniła Wydawnictwo Helion za książkę Marii Jagodzińskiej "Psychologia pamięci. Badania, teorie, zastosowania" (Sensus, 2008). Książka została uhonorowana Specjalnym Wyróżnieniem im. Teofrasta w konkursie na najlepszą książkę psychologiczną 2008 roku.

Złoty Laur Konsumenta dla HELION SA


W październiku 2009 Grupa Media Partner przyznała Helion SA złote godło w konkursie
Laur Konsumenta 2009 w kategorii
"Książki - poradniki komputerowe" >>

Certyfikat Rzetelna Firma


Helion SA jest członkiem Programu Rzetelna Firma oraz posiada Certyfikat Rzetelności, przyznawany przez Krajowy Rejestr Długów przedsiębiorcom sumiennie regulującym swoje zobowiązania. Jego autentyczność można sprawdzić klikając tutaj.

Przejrzysta firma


W styczniu 2009 Helion SA został nagrodzony Certyfikatem Przejrzysta Firma, nadawanym za publikację sprawozdań finansowych. Certyfikat przyznany został przez firmę Dun and Bradstreet Poland we współpracy z partnerami. Wyróżnienie świadczy o wiarygodności i uczciwości finansowej Helion SA.

Magazyn Literacki KSIĄŻKI


Redakcja Magazynu Literackiego KSIĄŻKI przyznała w lipcu 2007 roku Wyróżnienie za książkę miesiąca
"W dialogu" Jorge Luisa Borgesa i Osvalda Ferrariego,
w kategorii Literaturoznawstwo.

"ASY EMPiK-u"


W organizowanym przez największą polską sieć sprzedaży książek ogólnopolskim plebiscycie "ASY EMPiK-u" książki z serii ABC zostały uznane za najbardziej pożądane produkty w kategorii poradników komputerowych. "ASY EMPiK-u" to honorowe, coroczne nagrody przyznawane bestsellerom muzycznym, książkowym, filmowym i multimedialnym, oferowanym w salonach EMPiK na terytorium całego kraju.

"Produkt Roku 2005" magazynu komputerowego CHIP


W roku 2005 Czytelnicy komputerowego magazynu CHIP uznali książkę PHP i MySQL. Tworzenie stron WWW. Vademecum profesjonalisty. Wydanie trzecie, opublikowaną przez Helion, Produktem Roku w kategorii "książka". Celem plebiscytu na Produkt Roku jest wyłonienie najlepszych produktów branży komputerowej — takich, które wywarły największy wpływ na rynek komputerowy, uzyskały dominującą pozycję oraz spełniły oczekiwania klientów i czytelników magazynu.

Nagroda EDUKACJA XXI

Podręcznik wydany przez Grupę Wydawniczą Helion SA -- Informatyka Europejczyka. Podręcznik dla gimnazjum autorstwa Jolanty Pańczyk -- został uhonorowany nagrodą EDUKACJA XXI. Książka okazała się bezkonkurencyjna w najważniejszej kategorii edukacyjnej "podręczniki szkolne". Nagroda EDUKACJA XXI jest przyznawana za wartości edukacyjno-poznawcze oraz poziom edytorski książek polskich autorów.

W tym roku bezkonkurencyjną okazała się książka Pani Danuty Kiałki, przeznaczona dla uczniów szkół podstawowych.