ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Ciąża dla bystrzaków

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
, ,
Ciąża dla bystrzaków Joanne Stone, Keith Eddleman, Mary Duenwald - okładka książki
Ciąża dla bystrzaków Joanne Stone, Keith Eddleman, Mary Duenwald - tył okładki książki

Ciąża dla bystrzaków Joanne Stone, Keith Eddleman, Mary Duenwald - okładka książki

Wydawnictwo:
Septem
Ocena:
5.7/6  Opinie: 3
Stron:
456
Druk:
oprawa miękka

Twoja szkoła szczęśliwego rodzenia

Chcesz zajść w ciążę albo już szczęśliwie spodziewasz się dziecka? Masz mnóstwo dylematów i pytań o zdrowe odżywianie, właściwy rozwój płodu i o to, co się będzie działo po porodzie? A może kochasz osobę, która jest w ciąży, chcesz ją wesprzeć i pomóc rozwiać wątpliwości? W takim razie trzymasz w ręku Twoją prywatną szkołę rodzenia.

Ciąża jest przystępnie napisanym poradnikiem odpowiadającym na najczęściej zadawane pytania dotyczące tego stanu. Jednocześnie jest to najbardziej aktualne opracowanie, przygotowane w oparciu o najnowsze dane. Rozwiewa wszelkie mity i pozwala przyszłej mamie na przeżycie radosnych i zdrowych dziewięciu miesięcy. Zaprzyjaźnij się z autorami tej książki i już dziś dowiedz się:

  • jak przygotować organizm do ciąży -- badania stanu zdrowia, rzucanie nałogów, modyfikacja dziennego trybu życia;
  • czym różnią się do siebie poszczególne trymestry -- co jest normalne w pierwszych tygodniach, a czego możesz spodziewać się tuż przed porodem;
  • jak zadbać o swoje ciało przed, w trakcie i po ciąży -- właściwa dieta, witaminy, higiena, kosmetyka i ćwiczenia fizyczne;
  • kiedy należy koniecznie kontaktować się z lekarzem i jak radzić sobie w przypadku problemów,
  • w jaki sposób przywitać dziecko na świecie -- różne rodzaje porodów, wybór formy karmienia, zmiany poporodowe;
  • jak postępować w przypadku ciąży, gdy masz więcej niż trzydzieści lat, ciąży mnogiej i ciąży wysokiego ryzyka.

DODATEK SPECJALNY: specjalne rady dla tatusiów!


"Fantastyczna lektura dla wszystkich kobiet w ciąży. Dzięki niej świadomie, radośnie i atrakcyjnie przetrwałam ten okres!"
Agnieszka lat 34, Rybnik

"Nie wiem jak poradziłabym sobie, gdybym nie miała w ciąży pod ręką tej książki. To prawdziwe kompendium wiedzy niezbędnej każdej przyszłej mamie!"
Martyna lat 28, Giżycko

"Książka zupełnie inna niż wszystkie! Pokazała mi nie tylko kolejne etapy rozwoju dziecka, ale co najfajniejsze jak się odżywiać, co robić by nie przytyć i w ciąży zawsze dobrze wyglądać!"
Julia lat 23, Zawiercie

Wybrane bestsellery

O autorach książki

Dr Joanne Stone jest ginekologiem-położnikiem, pracuje i uczy studentów na Oddziale Medycyny Matczyno-Płodowej Centrum Medycznego Mount Sinai. Wydanie tej książki przyniosło jej zasłużone uznanie, którego skutkiem było między innymi wystąpienie w serii opartych na niej programów telewizyjnych, wyemitowanych przez Discovery Health Chanel.

Dr Keith Eddleman jest ginekologiem-położnikiem, pracuje i uczy studentów na Oddziale Medycyny Matczyno-Płodowej Centrum Medycznego Mount Sinai. Wydanie tej książki przyniosło jej zasłużone uznanie, którego skutkiem było między innymi wystąpienie w serii opartych na niej programów telewizyjnych, wyemitowanych przez Discovery Health Chanel.

Mary Duenwald jest doświadczoną dziennikarką, mamą bliźniaków.

Septem - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności