ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Paryż dla bystrzaków. Wydanie IV

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
,
Paryż dla bystrzaków. Wydanie IV Cheryl A. Pientka, Joseph Alexiou - okładka książki
Paryż dla bystrzaków. Wydanie IV Cheryl A. Pientka, Joseph Alexiou - tył okładki książki

Paryż dla bystrzaków. Wydanie IV Cheryl A. Pientka, Joseph Alexiou - okładka książki

Wydawnictwo:
Septem
Ocena:
6.0/6  Opinie: 1
Stron:
488
Druk:
oprawa miękka

Paryż -- kwintesencja elegancji, romantyzmu i szaleństwa

"Co Francuz wymyśli, to Polak polubi" -- pisał ironicznie Mickiewicz. Jedno jest pewne, Francuzi wymyślili sobie nie byle jaką stolicę. Dlaczego Paryż? Nie znajdziesz lepszego miejsca na wycieczkę z ukochaną osobą, ale nawet jeśli pojedziesz bez towarzystwa, zakochasz się bez wątpienia... w samym mieście. A potem zechcesz tu wrócić jeszcze niejeden raz. Wspaniała architektura, nastrojowe kafejki, burzliwe życie nocne... Idealne wprost miejsce na wakacje, weekendowy wypad czy podróż poślubną. Tylko to sobie wyobraź -- poranek w Luwrze, wyśmienity posiłek w małym bistrze, potem piknik w Ogrodzie Luksemburskim i nocna wycieczka statkiem po Sekwanie.

Żyć, nie umierać!

Planując podróż, dopasuj ją do swoich upodobań. Nasz przewodnik pozwoli Ci ocenić, która pora roku będzie dla Ciebie idealna. Ułatwi Ci podjęcie decyzji, czy jechać samodzielnie, czy wybrać wyjazd zorganizowany. Wskaże, jak poruszać się po mieście oraz jak zaplanować wydatki i czas. Sprawdź porady dla seniorów, rodzin z dziećmi, nastolatków czy osób niepełnosprawnych. Znajdź chwilę na zakupy. I koniecznie wybierz się za miasto -- czeka na Ciebie Wersal, Fontainebleau, Disneyland i Ogrody Moneta w Giverny. Czy o czymś nie zapomnieliśmy? Ależ skąd, przecież wieży Eiffla nie sposób przeoczyć!

  • Wszystko, co warto wiedzieć, zanim zaplanujesz wycieczkę.
  • Najatrakcyjniejsze punkty miasta, fakty historyczne, wydarzenia kulturalne.
  • Atrakcyjne noce i wieczory -- opery i dyskoteki, sztuki teatralne i kluby.
  • Co robić podczas upałów i w czasie słoty przez okrągły rok?
  • Szybka pomoc: numery telefonów i adresy lekarzy, szpitali oraz aptek.
  • Praktyczny słowniczek francuskich słów i zwrotów na różne okazje.

DODATEK SPECJALNY: istotne adresy i telefony, indeks restauracji i hoteli wraz z cennikami, ściągawka -- Paryż dla początkujących.

A ponadto -- Paryż nieznany


"Właściwie interesował mnie tylko Disneyland. Ale mama powiedziała, że jest przecież tyle miejsc, które warto zobaczyć. Potem zabrała przewodnik i zaczęła mnie oprowadzać po mieście. Było tak wspaniale, że prawie zapomniałam, po co tu przyjechałam!"
Ela, lat 12

"Przyjechaliśmy tu świętować naszą piątą rocznicę ślubu. Ten przewodnik naprawdę nas zaskoczył. Nie tylko pomógł nam zorganizować cały wyjazd, ale również sprawił, że spędziliśmy najbardziej romantyczny wieczór w całym naszym życiu!"
Tomek i Magda

Może to Twoja pierwsza wizyta, a może chcesz przywołać czar wspomnień. Przygotowany z rozmachem przewodnik uprzyjemni i urozmaici Twoją eskapadę, oferując wszelkie informacje, których będziesz potrzebować w dalekiej podróży.

Wybrane bestsellery

Septem - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności