ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Feng shui dla bystrzaków

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
,
Feng shui dla bystrzaków David Daniel Kennedy, Lin Yun - okładka książki
Feng shui dla bystrzaków David Daniel Kennedy, Lin Yun - tył okładki książki

Feng shui dla bystrzaków David Daniel Kennedy, Lin Yun - okładka książki

Wydawnictwo:
Septem
Ocena:
5.0/6  Opinie: 1
Stron:
464
Druk:
oprawa miękka

Tchnij energię w swoją przestrzeń życiową - zastosuj praktyczne rady i przekonaj się, jak pozornie drobne poprawki mogą diametralnie odmienić Twoje życie zawodowe i osobiste!

W różnych rejonach świata feng shui z powodzeniem stosowane jest od kilku tysięcy lat, choć do Europy praktyki te zawitały dość późno. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się jednocześnie nauka i filozofia - obie określają związek między Tobą a Twoim otoczeniem. Energia, która przepływa wokół Ciebie, może Ci sprzyjać bądź działać na Twoją niekorzyść. Czasem nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak silny wpływ mają na Ciebie odpowiednio rozmieszczone przedmioty i jakie interakcje zachodzą między nimi. Dzięki znajomości naprawdę prostych zasad będziesz w stanie kontrolować przepływ energii, osiągając swoistą harmonię z otoczeniem.

To, jak umeblowane i udekorowane jest Twoje mieszkanie, zdradza wiele cech Twojej osobowości. Swój życiowy bagaż wraz z jego pozytywną i negatywną energią przenosisz na otoczenie, co może niekorzystnie wpływać na Twoje samopoczucie. Także w pracy organizacja przestrzeni ma wielkie znaczenie dla Twojej koncentracji, kreatywności oraz nastroju. Teraz dostajesz do ręki praktyczne narzędzie, które pomoże Ci kształtować rzeczywistość. Powoli zaczniesz dostrzegać zmiany zachodzące w Twoim życiu osobistym i zawodowym. Zobaczysz, jak małe przemeblowanie lub drobne modyfikacje mogą poprawić Twoje relacje ze współpracownikami i rodziną. To niewiarygodne, ale z biegiem czasu okaże się, że zmiana jednego elementu w Twoim otoczeniu zaczęła korzystnie wpływać na przykład na Twój związek. Przekonasz się, że dzięki feng shui można odzyskać energię i apetyt na życie.

W domu, ogrodzie i miejscu pracy
  • Poznaj znaczenie fauny i flory w mieszkaniu i biurze.
  • Dowiedz się, jak najlepiej dobrać kolorystykę w różnych pomieszczeniach.
  • Pobudź energię zdrowia i bogactwa w przestrzeni kuchennej.
  • Naucz się wspierać rozwój dziecka dzięki odpowiedniemu układowi mebli.
  • Sprawdź, jakie znaczenie ma materiał, z którego wykonane są meble.
  • Chcesz czegoś więcej - stosuj rytuały i remedia osobiste.

Ponadto: dziesięć sposobów na powiększenie majątku i dziesięć sposobów na osiągnięcie harmonii małżeńskiej.

Joanna, lat 38, Kraków:
Przyznaję z ręką na sercu - nie byłam do końca przekonana co do skuteczności feng shui. Długo nie mogłam uwierzyć mojej mamie, która zapewniała mnie, że te praktyki odmieniły jej życie. Dopiero kiedy zauważyłam, że z ospałej osóbki stała się tryskającą energią i zadowoloną z siebie kobietką, przestałam być taka sceptyczna. Kupiłam Feng shui dla bystrzaków i wiecie co? To działa!

Zbigniew, lat 27, Katowice:
Jestem z zawodu architektem i projektantem wnętrz. Od lat korzystam z zasad feng shui i wielokrotnie miałem okazję przekonać się, jak zbawienny wpływ na moich klientów ma stosowanie pewnych przestrzennych rozwiązań i unikanie innych. Nadal kupuję pojawiające się na rynku książki o tej tematyce. Feng shui dla bystrzaków jest moim zdaniem jedną z najlepszych pozycji, jakie czytałem, a jej autor to niekwestionowany guru w swojej dziedzinie.

Podróżniku, odkrywco, wolny człowieku...
Seria "Dla bystrzaków" to niezbędnik każdego poszukiwacza wiedzy. Książki pisane lekkim stylem pełne są humoru, a jednocześnie zawierają czytelne informacje przygotowane przez specjalistów w swoich dziedzinach. Dzięki nim odkryjesz, że potrafisz chłonąć wiedzę niczym gąbka, dobrze się przy tym bawiąc. Świetna lektura przy śniadaniu, w łóżku, w podróży i na bezludnej wyspie.

Wybrane bestsellery

Septem - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności