ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Promocje w dlabystrzakow.pl

Codziennie inna książka 30% taniej

W nowym roku uczę się nowego [Książki drukowane -35%| Ebooki -45%]

Czas trwania promocji od 19.01.2021r. do 31.01.2021r.

Książka w promocji dnia

W księgarni dlabystrzakow.pl codziennie znajdziesz inną książkę 30% taniej. Nie jesteśmy w stanie przedstawić harmonogramu, która książka kiedy trafi do promocji, ponieważ sami go nie znamy. Książkę w promocji codziennie losuje komputer.
Dziś, 27 stycznia 2021r., wylosowana została książka:
Autor/rzy:

Marketing dla bystrzaków. Wydanie V

Wydawnictwo:
Septem
Ocena:
0.0/6 
Stron:
448
Uwaga! Warunkiem skorzystania z tej promocji jest wysłanie zamówienia przed jej zakończeniem, czyli przed godziną 23:59, 27 stycznia 2021r.

Książka

49.00 zł
34.30 zł

Dodaj do

Oszczędzasz: 14.70zł

Przedsprzedaż

przedsprzedaż ikona
Teraz w dlabystrzakow.pl możesz zamawiać książki zanim pojawią się w regularnej sprzedaży i w regularnej cenie. W okresie przedsprzedaży książki objęte są promocyjną ceną, mniejszą o 20% (w pierwszej połowie okresu przedsprzedaży) i 10% (w drugiej połowie okresu przedsprzedaży). Zwykle książki są dostępne w przedsprzedaży około 3 tygodnie, ale nie jest to sztywny termin. Poniżej lista książek, które możesz zamówić już teraz!

Uwaga: Książki zamówione w okresie przedsprzedaży otrzymasz dopiero wtedy, gdy ukażą się w regularnej sprzedaży. Jeśli składasz większe zamówienie, dotrze ono do Ciebie w momencie, gdy skompletujemy wszystkie zamówione książki.
Aby skorzystać z promocji musisz jako formę płatności wybrać płatność elektroniczną, kartą lub przedpłatę.

Książki w zestawie

zestaw ikona
Kup dwie lub trzy książki razem i skorzystaj z atrakcyjnego rabatu jaki daje Ci zestaw promocyjny. Wybierz proponowany pakiet i ciesz się niższą ceną, niż przy zakupie indywidualnym - to się opłaca!