ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Promocje w dlabystrzakow.pl

Co tydzień inna książka 50% taniej

Książka w promocji tygodnia

W księgarni dlabystrzakow.pl co tydzień znajdziesz inną książkę 50% taniej. Nie jesteśmy w stanie przedstawić harmonogramu, która książka kiedy trafi do promocji, ponieważ sami go nie znamy. Książkę w promocji co tydzień losuje komputer.
W tym tygodniu wylosowana została książka:

Microsoft Project 2019 dla bystrzaków

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
0.0/6 
Stron:
336

Książka

69.00 zł
34.50 zł

Dodaj do

Oszczędzasz: 34.50zł
(48.30 zł najniższa cena z 30 dni)

Ebook

69.00 zł
34.50 zł

Dodaj do

Oszczędzasz: 34.50zł
(51.75 zł najniższa cena z 30 dni)

Przedsprzedaż

przedsprzedaż ikona
Teraz w dlabystrzakow.pl możesz zamawiać książki zanim pojawią się w regularnej sprzedaży i w regularnej cenie. W okresie przedsprzedaży książki objęte są promocyjną ceną, mniejszą o 20% (w pierwszej połowie okresu przedsprzedaży) i 10% (w drugiej połowie okresu przedsprzedaży). Zwykle książki są dostępne w przedsprzedaży około 3 tygodnie, ale nie jest to sztywny termin. Poniżej lista książek, które możesz zamówić już teraz!

Uwaga: Książki zamówione w okresie przedsprzedaży otrzymasz dopiero wtedy, gdy ukażą się w regularnej sprzedaży. Jeśli składasz większe zamówienie, dotrze ono do Ciebie w momencie, gdy skompletujemy wszystkie zamówione książki.
Aby skorzystać z promocji musisz jako formę płatności wybrać płatność elektroniczną, kartą lub przedpłatę.

Książki w zestawie

zestaw ikona
Kup dwie lub trzy książki razem i skorzystaj z atrakcyjnego rabatu jaki daje Ci zestaw promocyjny. Wybierz proponowany pakiet i ciesz się niższą ceną, niż przy zakupie indywidualnym - to się opłaca!