ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Tenis dla bystrzaków

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
,
Tenis dla bystrzaków Patrick McEnroe, Peter Bodo - okładka książki
Tenis dla bystrzaków Patrick McEnroe, Peter Bodo - tył okładki książki

Tenis dla bystrzaków Patrick McEnroe, Peter Bodo - okładka książki

Wydawnictwo:
Septem
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
440
Druk:
oprawa miękka

Dowiedz się więcej, a lepiej zagrasz!
Nadchodzi nowy mistrz białego sportu!

Tenis jest sportem pełnym gracji, precyzji i elegancji, wymagającym jednocześnie siły oraz świetnego przygotowania kondycyjnego. Powstały jako gra dla wyższych sfer społecznych, od lat 20. ubiegłego wieku praktycznie nie zmienił swoich zasad. Nieodmiennie kojarzony z takimi rozgrywkami jak Wimbledon, Roland Garros, US Open i Australian Open, turniej Masters Cup, Puchar Davisa czy Puchar Federacji, teraz może stać się Twoim ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu. Jeśli masz ambicje zostać drugim Agassim, odkrywasz w sobie potencjał Beckera, a może widzisz się w spódniczce podobnej do tej, którą nosi Anna Kurnikova, przed wyjściem na kort koniecznie poznaj niezbędne zasady i reguły gry.

Oczyma wyobraźni widzisz już swoją nową piękną rakietę - mocny naciąg, lekka rama, idealnie leżący w dłoni uchwyt. Bierzesz precyzyjny zamach i nienagannym smeczem ścinasz zagraną przez rywala górną piłkę. Tłumy na trybunach szaleją, gdy odbierasz błyszczący puchar i pozdrawiasz zachwyconych sponsorów. A może wolisz pozostać na swoim podwórku i gromić przeciwników na korcie lokalnego klubu sportowego? Nie ma znaczenia, jak wysoko nad siatką szybują Twoje marzenia, ten wielkoszlemowy przewodnik po tenisie zapozna Cię z taktykami i strategiami, dzięki którym będziesz grał jak profesjonalista.

Wszystkie korty świata będą moje!
  • Spraw sobie właściwy strój, sprzęt i inne akcesoria
  • Dowiedz się, na czym polega tenisowa punktacja
  • Odkryj, jak znaleźć najlepszego instruktora tenisa
  • Szlifuj swoje umiejętności - począwszy od serwisu, po uderzenia znad głowy i loby
  • Poznaj rady eksperta na temat przygotowania fizycznego
  • Zapobiegaj powszechnym kontuzjom, takim jak uraz golenia czy łokieć tenisisty
  • Nastaw się psychicznie do gry i zapanuj nad emocjami
  • Przestrzegaj zasad tenisowej etykiety - na korcie i na widowni

Patrick McEnroe jest tenisistą, który dotarł na szczyty rankingów singlowych i deblowych ATP. W swojej karierze zgromadził 16 tytułów mistrzowskich, trzykrotnie był powoływany do drużyny Pucharu Davisa i walczył we wszystkich turniejach wielkoszlemowych. Poza grą w tenisa, McEnroe komentuje mecze tenisowe dla telewizyjnych kanałów ESPN i CBS.

Peter Bodo jest starszym redaktorem magazynu "Tennis" i od ponad 30 lat pisze o tej grze. Nagradzany był za swoją pracę dziennikarza, jest również autorem i współautorem kilku książek, w tym o tenisie. Jest redaktorem kolumny Outdoor w "The New York Times".


Opinie
Dwa miesiące temu rozpocząłem pracę w nowej firmie. Nie wiedziałem, jak nawiązać bliższe kontakty z resztą zespołu, dopóki kolega nie zaproponował mi wspólnego wypadu na korty tenisowe. Jako młody chłopak grałem w tenisa, ale to było ponad 3 dekady temu! Koniecznie musiałem sobie przypomnieć podstawy. Tenis dla bystrzaków okazał się nieocenionym wsparciem!
Marek, 42 lata, Bielany Wrocławskie

Z dostępnych na uczelni zajęć wychowania fizycznego mogłam wybrać między innymi lekcje tenisa. Z przyjaciółką bardzo zapaliłyśmy się do tego pomysłu, z różnych przyczyn, z których prowadzący przystojniak wcale nie był najważniejszą ;-). Nie chciałam być na pierwszych zajęciach całkiem zielona. Po lekturze Tenisa dla bystrzaków orientowałam się w sposobach posłania piłki za siatkę i w tenisowej terminologii. Zrobiłam niezłe wrażenie!
Ola, 22 lata, Chorzów

Tenis jest cudowny! To sport pełen gracji, elegancji i w dodatku taki seksowny! Nie oglądam w telewizji żadnych innych rozgrywek, marzę też, by zasiąść na trybunach któregoś ze znanych na świecie turniejów. Naprawdę mnie interesuje. Dzięki książce Tenis dla bystrzaków poznałam historię gry, przeczytałam o najsławniejszych rozgrywkach i zdobyłam informacje na temat nieznanych mi do tej pory technik gry.
Maria, 38 lat, Rzeszów

Co roku spotykam się z innymi lekarzami na naszym branżowym turnieju tenisowym. Na co dzień nasze stosunki są bardzo przyjacielskie, ale na zawodach budzi się duch rywalizacji. Każdy chce być najlepszy, a dzięki wiedzy, którą dostarczył mi Tenis dla bystrzaków, mogłem dobrać dla siebie najlepszy sprzęt i poznałem tajemnice wielkich mistrzów tego sportu.
Maciej, 32 lata, Kielce

Wybrane bestsellery

Septem - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności