ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Migrena dla bystrzaków

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
,
Migrena dla bystrzaków Diane Stafford, Jennifer Shoquist - okładka książki
Migrena dla bystrzaków Diane Stafford, Jennifer Shoquist - tył okładki książki

Migrena dla bystrzaków Diane Stafford, Jennifer Shoquist - okładka książki

Wydawnictwo:
Septem
Ocena:
5.0/6  Opinie: 1
Stron:
400
Druk:
oprawa miękka

Migrena -- rozpoznać, okrążyć, wyeliminować

Jak często zdarza się, że z powodu dotkliwego bólu odwołujesz spotkania z przyjaciółmi czy ważne zebrania w pracy? Ile już razy dotkliwe cierpienie rozsadzające Ci głowę przykuło Cię do łóżka, niwecząc plany, rujnując całe dnie i nie dając zasnąć w nocy? Bóle migrenowe to jedna z najbardziej złośliwych i podstępnych dolegliwości nękających ludzkość. Atakują znienacka i przez długie godziny trzymają Twoją głowę w stalowym uścisku. Jeśli chcesz zostać męczennikiem, możesz zgodzić się na dalsze cierpienie -- wydaje się jednak, że są lepsze sprawy, za które warto umierać.

Środki farmakologiczne nie zawsze pomagają i z pewnością nie wpływają dobrze na Twoją wątrobę. Sposoby starożytnych, takie jak wiercenie dziur w głowie czy przywiązywanie do niej wypchanego ziołami glinianego krokodyla -- w czym specjalizowali się Egipcjanie -- nie są także metodami wartymi polecenia. Natomiast ten podręcznik oferuje kompleksową wiedzę na temat Twojego wroga numer jeden, podaną w jasny i przystępny sposób. Uczy, jak przejąć kontrolę nad dotkliwymi bólami głowy, proponuje techniki ochrony przed niespodziewanie atakującą migreną oraz metody pozbycia się tego nieproszonego gościa.

Ustal strategię walki z nieprzyjacielem poprzez:

  • zdobycie szczegółowych informacji medycznych,
  • przegląd dostępnych farmaceutyków i metod alternatywnych,
  • ćwiczenia fizyczne niwelujące ból,
  • odpowiednią dietę i eliminację szkodliwych produktów,
  • rozpoznanie i rozbrojenie możliwych przyczyn migreny.

Niech Cię więcej głowa nie boli

DODATKI SPECJALNE: sygnały ostrzegawcze, typowe czynniki wywołujące migrenę, walka z migreną w pigułce, siedem mitów na temat migreny, typowe oznaki migreny.


"To kompleksowe opracowanie uzbraja czytelników w informacje, które pozwolą im z ofiar bólu zmienić się w osoby panujące nad swoją migreną w sposób tak prosty, jak to możliwe."
dr E. Fred Aguilar

"Jeśli nigdy nie doświadczyliście bólów migrenowych, nie zrozumiecie jaki to niewyobrażalny ból. Farmaceutyki nie zawsze pomagają. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że odpowiednia dieta może mieć tak ogromne znaczenie. Byłam niedowiarkiem, ale jednak dałam się przekonać, na szczęście!"
Alina, lat, 34, Kędzierzyn Koźle

"Stosuję zalecenia opisanie w książce już od roku. Do tej pory miałam wydanie oryginalne, świetnie, że jest wreszcie polska wersja. Żyję zdrowiej, lepiej się odżywiam i ćwiczę. Zmiana stylu życia była pewnym wysiłkiem, ale wysiłkiem który bardzo mi się opłacił."
Magdalena, lat 41, Wałbrzych

"Migrena kompletnie destabilizowała moje życie. Nie mogłem niczego zaplanować na 100%, bo potem i tak musiałem to odwoływać. Postanowiłem jednak, że to się musi zmienić. Nigdy nie zapominam o odpowiednich ćwiczeniach, nawet w biurze, choć koledzy początkowo dziwnie na mnie patrzyli. Ale to naprawdę działa."
Krzysztof, lat 28, Wrocław

Dr Jennifer Shoquist ukończyła medycynę na Akademii Medycznej w Teksasie. Diagnoza i leczenie bólów głowy są istotnymi elementami jej praktyki zawodowej. Obecnie pisuje książki, pracuje również jako konsultantka pomagająca dziennikarzom pracującym nad artykułami dotyczącymi medycyny.

Diane Stafford jest pisarką oraz redaktorką takich czasopism, jak "Houston Health & Fitness Magazine", "Dallas-Fort Worth Health & Fitness Magazine" czy "Texas Women Magazine". Problem migreny zna z autopsji, a proponowane metody przetestowała osobiście, w asyście swojej rodziny.

Seria "Dla bystrzyków" to niezbędnik każdego poszukiwacza wiedzy. Książki pisane lekkim stylem pełne są humoru, a jednocześnie zawierają czytelne informacje przygotowane przez specjalistów w swoich dziedzinach. Dzięki nim odkryjesz, że potrafisz chłonąć wiedzę niczym gąbka, dobrze się przy tym bawiąc. Świetna lektura przy śniadaniu, w łóżku, w podróży i na bezludnej wyspie.

Wybrane bestsellery

Septem - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności