ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Londyn dla bystrzaków. Wydanie IV

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
Londyn dla bystrzaków. Wydanie IV Donald Olson - okładka książki
Londyn dla bystrzaków. Wydanie IV Donald Olson - tył okładki książki

Londyn dla bystrzaków. Wydanie IV Donald Olson - okładka książki

Wydawnictwo:
Septem
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
464
Druk:
oprawa miękka

Znacznie więcej niż tylko herbatka o piątej

Wielki Londyn to niezwykły, wielonarodowy tygiel, gdzie każdy może poczuć się jak u siebie w domu. W mieście tym nowoczesność perfekcyjnie współgra z tradycją. Czujesz niedosyt kulturalny? Zapraszamy do najlepszych muzeów w Europie. Pragniesz rozrywek? Świat klubów i pubów stoi przed Tobą otworem. Chcesz spróbować tradycyjnej kuchni angielskiej, a może hinduskiej? Sprawdź listę restauracji na każdą kieszeń. Londyn dla Ciebie jest czynny całą dobę.

Lubisz zwiedzać spontanicznie? A może wolisz trzymać się harmonogramu? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka opcji. Bez względu na to, czy pociąga Cię wycieczka szlakiem pałaców królewskich, czy też wolisz pójść tropem historycznych pubów Londynu, ta książka Ci to ułatwi. Jeśli kochasz teatr, dowiedz się, co piszczy na West Endzie. Jeśli wolisz wypoczynek na świeżym powietrzu, zapraszamy do Hyde Parku. A jeśli należysz do miłośników komedii romantycznych, koniecznie pofatyguj się na Notting Hill. Zaplanuj odświeżającą wycieczkę poza Londyn. I sprawdź, gdzie warto wybrać się z dzieckiem, a gdzie z babcią.

  • Muzea, galerie i zabytki, których nie możesz przegapić.
  • Przegląd wydarzeń kulturalnych na cały rok.
  • Miejsca, gdzie warto wybrać się na zakupy.
  • Szczegółowe informacje na temat zakwaterowania.
  • Gospodarowanie pieniędzmi i obniżanie wydatków.
  • Najdogodniejsze połączenia wszystkimi środkami transportu.
  • ... a ponadto legendy, tajemnice i szokujące fakty z historii miasta.

DODATEK SPECJALNY: ważne adresy i telefony, słowniczek pojęć kulinarnych, indeks restauracji i hoteli oraz istotne zwroty w języku angielskim.

Może to Twoja pierwsza wizyta, a może chcesz przywołać czar wspomnień. Przygotowany z rozmachem przewodnik uprzyjemni i urozmaici Twoją eskapadę, oferując wszelkie informacje, których będziesz potrzebować w dalekiej podróży.


"To, co najbardziej cenię sobie w tym przewodniku, to mnóstwo praktycznych informacji. On po prostu nie pozwoli Ci zgubić się w mieście tak wielkim jak Londyn!"
Anna lat 36

"Zamiast ślęczeć nad lokalną gazetą i zastanawiać się, gdzie najlepiej spędzić wieczór ze znajomymi, po prostu otwieram przewodnik i już wiem wszystko na ten temat!"
Grzegorz, lat 20

"Mojego męża najbardziej chyba cieszyły wycieczki do lokalnych pubów, ja natomiast zakochałam się w ogrodach Kensington. Jednak podstawą jest dobry przewodnik, dzięki któremu nigdy się nie nudzisz, dlatego szczerze polecam tę ksiązkę."
Marta, lat 40

Wybrane bestsellery

Septem - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności