ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Koty dla bystrzaków. Wydanie II

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autorzy:
,
Koty dla bystrzaków. Wydanie II Gina Spadafori, Paul D. Pion - okładka książki
Koty dla bystrzaków. Wydanie II Gina Spadafori, Paul D. Pion - tył okładki książki

Koty dla bystrzaków. Wydanie II Gina Spadafori, Paul D. Pion - okładka książki

Wydawnictwo:
Septem
Ocena:
5.5/6  Opinie: 2
Stron:
432
Druk:
oprawa miękka

Poznaj prawdy i mity o fascynujących stworzeniach. Dowiedz się, jak być szczęśliwym właścicielem zadowolonego kota!

Szczytem szczęścia dla kota jest uwaga, rozmowa, pieszczoty i miłość ze strony człowieka; a dla ludzi nic nie może być pochlebniejszego niż przywiązanie istoty tak dalece niezależnej.
Eugen Skasa-Weiss

Znanymi miłośnikami kotów byli Hrabal i Hemingway. Także Dickens posiadał kota, który ponoć potrafił łapką gasić świecę, sugerując panu, że czas udać się na spoczynek. Równie inteligentne kociaki miały być własnością Dantego, który - jak wieść niesie - nauczył je przewracać karty książek. Jakkolwiek niewiarygodnie brzmią te opowieści, nie ulega wątpliwości, że koty to diabelnie inteligentne, niezależne i piękne stworzenia. Nic więc dziwnego, że ich właścicielami są zwykle ludzie wyjątkowi.

Jeśli już masz w domu swojego kociego pieszczocha albo marzysz o nim, naucz się wszystkiego o jego nawykach, diecie, oczekiwaniach i potrzebach. Ale przede wszystkim poznaj fascynującą osobowość kota i zobacz, jak komunikuje się z Tobą poprzez mowę swojego zwinnego, przytulnego ciała! Przeczytaj także o czyhających na niego niebezpieczeństwach i ewentualnych problemach zdrowotnych. Naucz się opiekować małym, niesfornym kociątkiem oraz odpowiednio troszczyć się o zwierzę w dojrzałym wieku. Zostań odpowiedzialnym właścicielem zdrowego i mruczącego z zadowolenia kota!

"Najmarniejszy kot jest arcydziełem".
Leonardo da Vinci

  • Fałszywe wyobrażenia o kotach - skąd się biorą i jaka jest prawda.
  • Zdrowie - szczepienia, zwalczanie pasożytów, czesanie i przycinanie pazurków.
  • Żywienie - wybór karmy, jedzenie domowe, podawanie smakołyków.
  • Rozmnażanie - czy i kiedy warto zdecydować się na kastrację lub sterylizację.
  • Podróże - jak zatroszczyć się o kota podczas wyjazdu lub przeprowadzki.

"Mam w domu psa i dwa koty. Znamy się wiele lat i wydawało mi się, że koty nie mają już przede mną tajemnic. Książkę Koty dla bystrzaków dostałem od córki i muszę powiedzieć, że to bardzo wciągająca lektura, nawet dla takiej starej "kociej mamy" jak ja.."
Jerzy, lat 57, Zawoja

"Na urodziny dostałam zestaw okolicznościowy - żywego kota oraz książkę Koty dla bystrzaków. Kociak od razu oznaczył ją jako swoje terytorium. Teraz jestem właścicielką przepięknego persa Pędzla, a dzięki książce mogłam poznać go lepiej i nie popełniłam błędów wychowawczych!"
Anka, lat 27, Bydgoszcz

Wybrane bestsellery

Septem - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności